SDT20100CTB-13
型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 100 V 10A Surface Mount TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
DIODE ARR SCHOTT 100V 10A TO-263
型號:
SDT20100CTB-13
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
10A
Supplier Device Package
TO-263
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
710 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr
80 µA @ 100 V