SDT10A45P5-13D
- 型號描述:
Diode 45 V 10A Surface Mount PowerDI? 5
DIODE SCHOTTKY 45V 10A POWERDI 5
- 型號:
- SDT10A45P5-13D
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Technology
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 45 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 10A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 470 mV @ 10 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 300 µA @ 45 V
- Capacitance @ Vr, F
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- PowerDI™ 5
- Supplier Device Package
- PowerDI™ 5
- Operating Temperature - Junction
- -55°C ~ 150°C