PI6C20400ALEX
- 型號描述:
PCI Express (PCIe) IC 400MHz 1 Output 28-TSSOP
IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP
- 型號:
- PI6C20400ALEX
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCSL
- Frequency - Max
- 400MHz
- Input
- HCSL
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Voltage - Supply
- 3.135V ~ 3.465V