P6SMAJ7.5ADF
- 型號描述:
12.9V Clamp 46.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount D-Flat
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC D-FLAT
- 型號:
- P6SMAJ7.5ADF
- 品牌:
- Diodes Incorporated
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 7.5V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 8.33V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 12.9V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 46.5A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)