P6SMAJ36ADF-13
- 型號描述:
58.1V Clamp 10.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount D-Flat
TVS DIODE 36VWM 58.1VC D-FLAT
- 型號:
- P6SMAJ36ADF-13
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, Flat Leads
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 10.3A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 36V
- Supplier Device Package
- D-Flat
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 58.1V
- Power - Peak Pulse
- 600W