P6SMAJ14ADF-13
- 型號描述:
23.2V Clamp 25.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount D-Flat
TVS DIODE 14VWM 23.2VC D-FLAT
- 型號:
- P6SMAJ14ADF-13
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 14V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 23.2V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 25.8A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)