HX7125006Q
型號描述:
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
型號:
HX7125006Q
品牌:
Diodes Incorporated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
25 MHz
Function
Enable/Disable
Output
CMOS
Voltage - Supply
1.8V
Frequency Stability
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
20mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.061" (1.55mm)