首頁 > Diodes Incorporated代理商 > DESD3V3Z1BCSF-7
影像僅供參考,以產品規格為準
DESD3V3Z1BCSF-7
型號描述:
11.5V (Typ) Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount X2-DSN0603-2
TVS DIODE 3.3VWM X2DSN06032
型號:
DESD3V3Z1BCSF-7
品牌:
Diodes Incorporated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:10000 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
11.5V (Typ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
25W
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
0.17pF @ 1MHz
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)