首頁 > Diodes Incorporated代理商 > D3V3X8U9LP3810-7
影像僅供參考,以產品規格為準
D3V3X8U9LP3810-7
型號描述:
7V (Typ) Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount U-DFN3810-9 (Type B)
TVS DIODE 3.3VWM 7V UDFN38109
型號:
D3V3X8U9LP3810-7
品牌:
Diodes Incorporated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
8
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
5.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
7V (Typ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
20W
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
0.45pF @ 1MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C (TA)