D12V0L1B2LP-7B
- 型號描述:
25V Clamp 4A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount X1-DFN1006-2
TVS DIODE 12VWM 25V X1DFN10062
- 型號:
- D12V0L1B2LP-7B
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0402 (1006 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- 10pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V (Max)
- Supplier Device Package
- X1-DFN1006-2
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 25V
- Power - Peak Pulse
- 100W