首頁 > Digi代理商 > XB24CZ7WIT-004
影像僅供參考,以產品規格為準
XB24CZ7WIT-004
型號描述:
802.15.4 Zigbee? Transceiver Module 2.4GHz Integrated, Wire Antenna Through Hole
RF TXRX MODWIRE ANTENNA TH
型號:
XB24CZ7WIT-004
品牌:
Digi
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
DigiKey Programmable
Verified
RF Family/Standard
Protocol
Zigbee®
Modulation
DSSS
Frequency
2.4GHz
Data Rate
1Mbps
Power - Output
8dBm
Sensitivity
-102dBm
Serial Interfaces
SPI, UART
Antenna Type
Integrated, Wire Antenna
Utilized IC / Part
EM357
Memory Size
Voltage - Supply
2.1V ~ 3.6V
Current - Receiving
28mA ~ 45mA
Current - Transmitting
33mA ~ 59mA
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C