VCTA32252T-2R2MS6
型號描述:
2.2 μH Shielded Molded Inductor 4.9 A 46mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 2.2UH 4.9A 46 MOHM SMD
型號:
VCTA32252T-2R2MS6
品牌:
Delta Electronics/Cyntec
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Metal
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
4.9 A
Current - Saturation (Isat)
5A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
46mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 165°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package
1210
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)