VCTA25201B-R22MS6
型號描述:
220 nH Shielded Molded Inductor 5.7 A 13.5mOhm Max 1008 (2520 Metric)
IND SMD 0.22UH AUTO GRADE CHOKE
型號:
VCTA25201B-R22MS6
品牌:
Delta Electronics/Cyntec
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
1008 (2520 Metric)
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR)
13.5mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
7.2A
Material - Core
Metal
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Supplier Device Package
1008
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Inductance
220 nH
Current Rating (Amps)
5.7 A