V48SD12005NNFA
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 5A 36V - 60V Input
PWR Sup,Batt,Condit
- 型號:
- V48SD12005NNFA
- 品牌:
- Delta Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 35
- Type
- Isolated Module
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input (Min)
- 36V
- Voltage - Input (Max)
- 60V
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Current - Output (Max)
- 5A
- Power (Watts)
- 60 W
- Voltage - Isolation
- 2.25 kV
- Applications
- ITE (Commercial)
- Features
- Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Efficiency
- 92.2%
- Grade
- Qualification
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Sixteenth Brick
- Size / Dimension
- 1.30" L x 0.90" W x 0.35" H (33.0mm x 22.9mm x 8.8mm)