SDEI054T-330MS
型號描述:
33 μH Shielded Inductor 1.5 A 211mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 1.5A 211 MOHM SMD
型號:
SDEI054T-330MS
品牌:
Delta Electronics/Cyntec
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1200 倍增量:1
Type
Material - Core
Inductance
33 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
1.5 A
Current - Saturation (Isat)
1.75A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
211mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Height - Seated (Max)
0.157" (4.00mm)