首頁 > Delta Electronics代理商 > PMT-24V150W2CA
影像僅供參考,以產品規格為準
PMT-24V150W2CA
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 90 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC Input
機箱式電源 150W / 24V, universal input
型號:
PMT-24V150W2CA
品牌:
Delta Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
28
起訂量:1 倍增量:1
Type
Enclosed
Number of Outputs
1
Voltage - Input
90 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Voltage - Output 5
Voltage - Output 6
Current - Output 1
6.5 A
Power (Watts)
150W
Applications
Household Appliances, ITE (Commercial)
Voltage - Isolation
3.75 kV
Efficiency
85.8%
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Features
Adjustable Output, Universal Input
Mounting Type
Chassis Mount
Size / Dimension
6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)