首頁 > Delta Electronics代理商 > E35SE24006PDPG
影像僅供參考,以產品規格為準
E35SE24006PDPG
型號描述:
隔離式直流/直流轉換器 - 通孔式 9-60Vin 24V 6A 150W 1/8 brick
型號:
E35SE24006PDPG
品牌:
Delta Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
63
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Features
Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case
Eighth Brick
Size / Dimension
2.30" L x 0.90" W x 0.53" H (58.4mm x 22.8mm x 13.5mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
Isolated Module
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max)
60V
Approval Agency
CSA, EN, IEC, UL
Efficiency
92.2%
Current - Output (Max)
6A
Supplier Device Package
Eighth Brick
Voltage - Input (Min)
9V
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Control Features
Enable, Active High
Power (Watts)
144 W
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
4.242 kV