CMLB063T-220MS
- 型號描述:
22 μH Shielded Inductor 2.3 A 200mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 2.3A 200MOHM SMD
- 型號:
- CMLB063T-220MS
- 品牌:
- Delta Electronics/Cyntec
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 200mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 2.5A
- Material - Core
- Metal
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 2.3 A