ADT-060A24AB B-A
- 型號描述:
24V 60 W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
桌上型電腦AC適配器 60w / 24V adapter - C8 - Tuning Fork
- 型號:
- ADT-060A24AB B-A
- 品牌:
- Delta Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 40
數量:
- Region Utilized
- International
- Form
- Desktop (Class II)
- Input Type
- Cord (Sold Separately)
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output
- 24V
- Current - Output (Max)
- 2.5A
- Power (Watts)
- 60 W
- No Load Power Consumption
- 150mW (Max)
- Polarization
- Positive Center
- Applications
- ITE (Commercial)
- Efficiency
- Level VI
- Operating Temperature
- -10°C ~ 60°C
- Output Connector
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
- Cord Length
- 47.2" (1.20m)
- Input Connector
- IEC 320-C8
- Size / Dimension
- 4.25" L x 1.81" W x 1.16" H (108.0mm x 46.0mm x 29.5mm)