SP1812-223J
- 型號描述:
22 μH Shielded Inductor 509 mA 750mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 509MA 750MOHM SMD
- 型號:
- SP1812-223J
- 品牌:
- Delevan
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 750mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 438mA
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.134" (3.40mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 509 mA