首頁 > Delevan代理商 > SP1812-222J
影像僅供參考,以產品規格為準
SP1812-222J
型號描述:
2.2 μH Shielded Inductor 1.17 A 150mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 1.17A 150 MOHM
型號:
SP1812-222J
品牌:
Delevan
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1300 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
150mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
1.39A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.134" (3.40mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
1.17 A