S1812-223J
- 型號描述:
22 μH Shielded Inductor 277 mA 2.6Ohm Max 1812 (4532 Metric)
FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
- 型號:
- S1812-223J
- 品牌:
- Delevan
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Size / Dimension
- 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 2.6Ohm Max
- Q @ Freq
- 50 @ 2.5MHz
- Frequency - Self Resonant
- 14MHz
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 2.5 MHz
- Supplier Device Package
- 1812 (4532 Metric)
- Height - Seated (Max)
- 0.134" (3.40mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 277 mA