首頁 > Delevan代理商 > PT100R-1000HM
影像僅供參考,以產品規格為準
PT100R-1000HM
型號描述:
100 μH Unshielded Toroidal Inductor 3.5 A 80mOhm Max Radial, Horizontal (Open)
FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH
型號:
PT100R-1000HM
原廠包裝量:
100
Inductance
100 µH
Tolerance
±15%
Current Rating (Amps)
3.5 A
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
80mOhm Max
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Package / Case
Radial, Horizontal (Open)
Supplier Device Package
Size / Dimension
1.000" Dia (25.40mm)
Height - Seated (Max)
0.360" (9.14mm)