首頁 > Delevan代理商 > PT100-1550HM
影像僅供參考,以產品規格為準
PT100-1550HM
型號描述:
100 μH Shielded Toroidal Inductor 10.3 A 28mOhm Max Radial, Horizontal (Open)
FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH
型號:
PT100-1550HM
原廠包裝量:
100
Inductance
100 µH
Tolerance
±15%
Current Rating (Amps)
10.3 A
DC Resistance (DCR)
28mOhm Max
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Package / Case
Radial, Horizontal (Open)
Supplier Device Package
Size / Dimension
1.550" Dia (39.37mm)
Height - Seated (Max)
0.640" (16.26mm)