首頁 > Delevan代理商 > PT100-1260
影像僅供參考,以產品規格為準
PT100-1260
型號描述:
100 μH Shielded Toroidal Inductor 7.8 A 35mOhm Max Radial, Vertical (Open)
FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
型號:
PT100-1260
Inductance
100 µH
Tolerance
±15%
Current Rating (Amps)
7.8 A
DC Resistance (DCR)
35mOhm Max
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Package / Case
Radial, Vertical (Open)
Supplier Device Package
Size / Dimension
1.260" Dia x 0.600" W (32.00mm x 15.24mm)