首頁 > Delevan代理商 > PT100-1100HM
影像僅供參考,以產品規格為準
PT100-1100HM
型號描述:
100 μH Shielded Toroidal Inductor 5.1 A 50mOhm Max Radial, Horizontal (Open)
FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
型號:
PT100-1100HM
品牌:
Delevan
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:100 倍增量:1
Type
Toroidal
Material - Core
Iron Powder
Inductance
100 µH
Tolerance
±15%
Current Rating (Amps)
5.1 A
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
50mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
Inductance Frequency - Test
1 kHz
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial, Horizontal (Open)
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.950" Dia (24.13mm)
Height - Seated (Max)
0.600" (15.24mm)