P1330R-103K
- 型號描述:
10 μH Unshielded Inductor 946 mA 216mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM
- 型號:
- P1330R-103K
- 品牌:
- Delevan
數量:
- Inductance
- 10 µH
- Tolerance
- ±10%
- Current Rating (Amps)
- 946 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 564mA
- DC Resistance (DCR)
- 216mOhm Max
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Size / Dimension
- 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.145" (3.68mm)