P1330-683G
- 型號描述:
68 μH Unshielded Inductor 384 mA 1.02Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 68UH 384MA 1.02 OHM
- 型號:
- P1330-683G
- 品牌:
- Delevan
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Inductance
- 68 µH
- Tolerance
- ±2%
- Current Rating (Amps)
- 384 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 174mA
- DC Resistance (DCR)
- 1.02Ohm Max
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 kHz
- Size / Dimension
- 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.145" (3.68mm)