首頁 > Delevan代理商 > 3090-682H
影像僅供參考,以產品規格為準
3090-682H
型號描述:
功率電感器 - SMD 6.8uH 3% 4ohm Chip SMT Inductor
型號:
3090-682H
品牌:
Delevan
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:50 倍增量:50
Type
Material - Core
Iron Powder
Inductance
6.8 µH
Tolerance
±3%
Current Rating (Amps)
135 mA
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
4Ohm Max
Q @ Freq
22 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant
50MHz
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
7.9 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Height - Seated (Max)
0.050" (1.27mm)