2671/16WH-1000
- 型號描述:
16 AWG Hook-Up Wire 665/44 White 300V 1000.0' (304.8m)
HOOK-UP STRND 16AWG WHT
- 型號:
- 2671/16WH-1000
- Voltage
- 300V
- Wire Gauge
- 16 AWG
- Operating Temperature
- -40°C ~ 80°C
- Jacket (Insulation) Diameter
- 0.096" (2.44mm)
- Jacket (Insulation) Thickness
- 0.015" (0.38mm)