2671/16BK-1000
- 型號描述:
16 AWG Hook-Up Wire 665/44 Black 300V 1000.0' (304.8m)
HOOK-UP STRND 16AWG BLACK
- 型號:
- 2671/16BK-1000
- 品牌:
- Daburn Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Spool
- Features
- Voltage
- 300V
- Length
- 1000.0' (304.8m)
- Wire Gauge
- 16 AWG
- Jacket (Insulation) Material
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Conductor Strand
- 665/44
- Operating Temperature
- -40°C ~ 80°C
- Cable Type
- Hook-Up
- Jacket (Insulation) Diameter
- 0.096" (2.44mm)
- Ratings
- UL Style 1692/1568
- Jacket (Insulation) Thickness
- 0.015" (0.38mm)