SM3604100-1
- 型號描述:
100 Ohms General Purpose Speaker 250 mW 450 Hz ~ 5 kHz Top Round
SPEAKER 100OHM 250MW TOP PT 86DB
- 型號:
- SM3604100-1
- 品牌:
- DB Unlimited
數量:
- Packaging
- Tray
- Size / Dimension
- 1.417" Dia (36.00mm)
- Shape
- Round
- Type
- General Purpose
- Technology
- Magnetic
- Material - Cone
- Polyethylenimine (PEI)
- Material - Magnet
- Termination
- Solder Pads
- Ingress Protection
- Frequency - Self Resonant
- 450Hz
- Ratings
- Port Location
- Top
- Height - Seated (Max)
- 0.197" (5.00mm)
- Impedance
- 100 Ohms
- Power - Max
- 500 mW
- Power - Rated
- 250 mW
- Frequency Range
- 450 Hz ~ 5 kHz
- Efficiency - dBA
- Efficiency - Testing
- 100mm