CY7C1380D-167AXI
- 型號描述:
SRAM - Synchronous, SDR Memory IC 18Mbit Parallel 167 MHz 3.4 ns 100-TQFP (14x20)
IC SRAM 18MBIT PAR 100TQFP
- 型號:
- CY7C1380D-167AXI
- 品牌:
- Cypress Semiconductor Corp
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tray
- Package / Case
- 100-LQFP
- Mounting Type
- Surface Mount
- Memory Size
- 18Mbit
- Memory Type
- Volatile
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply
- 3.135V ~ 3.6V
- Technology
- SRAM - Synchronous, SDR
- Clock Frequency
- 167 MHz