CVCO55CXT-6250-6250
- 型號描述:
6250MHz Center Frequency 0.5 V ~ 4.5 V Voltage Controlled Oscillator 4 ±3 dBm -30 2nd Harmonic Typ (dBc)
VCO 6250MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
- 型號:
- CVCO55CXT-6250-6250
- 品牌:
- Crystek Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Strip
- Size / Dimension
- 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Voltage - Supply
- 8V
- Height
- 0.220" (5.59mm)
- Frequency Range
- 2nd Harmonic, Typ (dBc)
- -30
- Frequency - Center
- 6250MHz
- Icc Max
- 35mA
- Pushing (MHz/V)
- 20
- Phase Noise Typ (dBc/Hz)
- -93
- Power (dBm)
- 4 ±3
- Tuning Voltage (VDC)
- 0.5 V ~ 4.5 V