首頁 > Crystek Corporation代理商 > CVCO55CC-0430-0480
影像僅供參考,以產品規格為準
CVCO55CC-0430-0480
型號描述:
455MHz Center Frequency 0.3 V ~ 4.7 V Voltage Controlled Oscillator -5.0 ±2 dBm -15 2nd Harmonic Typ (dBc)
VCO 455MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
型號:
CVCO55CC-0430-0480
品牌:
Crystek Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Frequency Range
430 ~ 480MHz
Frequency - Center
455MHz
Voltage - Supply
5V
Tuning Voltage (VDC)
0.3 V ~ 4.7 V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-15
Icc Max
45mA
Pushing (MHz/V)
0.5
Power (dBm)
-5.0 ±2
Phase Noise Typ (dBc/Hz)
-117
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C
Package / Case
16-QFN, Variant
Size / Dimension
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Height
0.220" (5.59mm)