CVCO55BE-1400-1624
- 型號描述:
1512MHz Center Frequency 0.3 V ~ 4.7 V Voltage Controlled Oscillator 0 ±3 dBm -15 2nd Harmonic Typ (dBc)
VCO 1512MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
- 型號:
- CVCO55BE-1400-1624
- 品牌:
- Crystek Corporation
數量:
- Packaging
- Strip
- Package / Case
- 16-QFN, Variant
- Size / Dimension
- 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Voltage - Supply
- 5V
- Height
- 0.150" (3.81mm)
- Frequency Range
- 1400 ~ 1624MHz
- 2nd Harmonic, Typ (dBc)
- -15
- Frequency - Center
- 1512MHz
- Icc Max
- 35mA
- Pushing (MHz/V)
- 0.5
- Phase Noise Typ (dBc/Hz)
- -103
- Power (dBm)
- 0 ±3
- Tuning Voltage (VDC)
- 0.3 V ~ 4.7 V