首頁 > Crystek Corporation代理商 > CVCO55BE-1400-1624
影像僅供參考,以產品規格為準
CVCO55BE-1400-1624
型號描述:
1512MHz Center Frequency 0.3 V ~ 4.7 V Voltage Controlled Oscillator 0 ±3 dBm -15 2nd Harmonic Typ (dBc)
VCO 振盪器 1400-1624MHz
型號:
CVCO55BE-1400-1624
品牌:
Crystek Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Strip
Package / Case
16-QFN, Variant
Size / Dimension
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply
5V
Height
0.150" (3.81mm)
Frequency Range
1400 ~ 1624MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-15
Frequency - Center
1512MHz
Icc Max
35mA
Pushing (MHz/V)
0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz)
-103
Power (dBm)
0 ±3
Tuning Voltage (VDC)
0.3 V ~ 4.7 V