CCSMA2-MM-RG174-24
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174 24.00" (609.60mm)
COAX CBL SMA TO SMA 24"
- 型號:
- CCSMA2-MM-RG174-24
- Length
- 24.00" (609.60mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms