CCSMA2-MM-RG174-12
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174 12.00" (304.80mm)
COAX CBL SMA TO SMA 12"
- 型號:
- CCSMA2-MM-RG174-12
- Length
- 12.00" (304.80mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms