CCSMA1-MM-RG174-12
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174 12.00" (304.80mm)
COAX CBL SMA TO SMA 12"
- 型號:
- CCSMA1-MM-RG174-12
- 品牌:
- Crystek Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Shielded
- Color
- Black
- Length
- 12.00" (304.80mm)
- Style
- SMA to SMA
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Cable Type
- RG-174
- Ingress Protection
- 1st Connector
- SMA Plug
- 2nd Connector
- SMA Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender
- Male
- 2nd Contact Gender
- Male
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms