C3392-51.840
- 型號描述:
51.84 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 51.8400MHZ HCMOS SMD
- 型號:
- C3392-51.840
- 品牌:
- Crystek Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Ratings
- Current - Supply (Max)
- 30mA
- Height - Seated (Max)
- 0.071" (1.80mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 51.84 MHz