首頁 > Crouzet代理商 > OU1R10MV1
影像僅供參考,以產品規格為準
OU1R10MV1
型號描述:
Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.5 Sec ~ 240 Hrs Delay 10A @ 250VAC Socketable
RELAY TIME DELAY 240HR 10A 250V
型號:
OU1R10MV1
品牌:
Crouzet
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Delay Time
0.5 Sec ~ 240 Hrs
Mounting Type
Socketable
Function
Programmable (Multi-Function)
Circuit
SPDT (1 Form C)
Termination Style
Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply
12 ~ 240VAC/DC
Contact Rating @ Voltage
10A @ 250VAC