首頁 > Cree LED代理商 > XD16AWT-H0-0000-00000UCF8
影像僅供參考,以產品規格為準
XD16AWT-H0-0000-00000UCF8
型號描述:
LED Lighting XLamp? XD16 White, Warm 2850K 2.73V 350mA 135° 0606 (1616 Metric)
LED XLAMP WARM WHT 2850K 0606
型號:
XD16AWT-H0-0000-00000UCF8
品牌:
Cree LED
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Color
White, Warm
CCT (K)
2850K
Flux @ 85°C, Current - Test
104lm (100lm ~ 107lm)
Flux @ 25°C, Current - Test
Current - Test
350mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2.73V
Lumens/Watt @ Current - Test
109 lm/W
CRI (Color Rendering Index)
90
Current - Max
2A
Viewing Angle
135°
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0606 (1616 Metric)
Supplier Device Package
0606
Size / Dimension
0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.88mm)