CT10-1530-G1
- 型號描述:
Molded Body Reed Switch SPST-NO 15 ~ 30AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 140 V Surface Mount
SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V
- 型號:
- CT10-1530-G1
- 品牌:
- Coto Technology
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Circuit
- SPST-NO
- Type
- Molded Body Reed
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Termination Style
- Gull Wing
- Length - Overall
- 0.640" (16.26mm)
- Power - Rated
- 10W
- Height Above Board
- 0.115" (2.92mm)
- Current - Switching
- 500mA (AC/DC)
- Voltage - Switching DC
- 200 V
- Size - Body
- 0.458" L x 0.095" W x 0.115" H (11.63mm x 2.41mm x 2.92mm)
- Operate Range
- 15 ~ 30AT
- Release Range
- Current - Carry
- 500mA (DC)
- Voltage - Switching AC
- 140 V