SUCS6243R3B
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 18V - 36V Input
DC DC CONVERTER 3.3V 4.5W
- 型號:
- SUCS6243R3B
- 品牌:
- Cosel USA, Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Features
- Package / Case
- 6-SMD Module
- Size / Dimension
- 1.28" L x 0.73" W x 0.28" H (32.6mm x 18.6mm x 7.0mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Isolated Module
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Input (Max)
- 36V
- Efficiency
- 75%
- Current - Output (Max)
- 1.35A
- Supplier Device Package
- Voltage - Input (Min)
- 18V
- Voltage - Output 1
- 3.3V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Power (Watts)
- 4.5 W
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Isolation
- 500 V