SNDBS400B12
型號描述:
Open Frame DC DC Converter 1 Output 12V 34A 400V Input
DC/DC CONVERTER 12V 408W
型號:
SNDBS400B12
品牌:
Cosel USA, Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Open Frame
Voltage - Input (Min)
200V
Voltage - Input (Max)
400V
Number of Outputs
1
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
34A
Power (Watts)
408W
Applications
ITE (Commercial)
Efficiency
87%
Operating Temperature
-20°C ~ 80°C (With Derating)
Mounting Type
Chassis Mount
Size / Dimension
8.75" L x 3.51" W x 1.75" H (222.3mm x 89.2mm x 44.5mm)