首頁 > Cosel USA, Inc.代理商 > PCA600F-48-C
影像僅供參考,以產品規格為準
PCA600F-48-C
型號描述:
Enclosed, Conformal Coated AC DC Converters 1 Output 48V 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input
AC/DC CONVERTER 48V 624W
型號:
PCA600F-48-C
Type
Enclosed, Conformal Coated
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC
Voltage - Output 1
48V
Current - Output 1
13 A
Power (Watts)
624W
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
93%
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension
5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm)