首頁 > Cosel代理商 > PBW50F-12-VN
影像僅供參考,以產品規格為準
PBW50F-12-VN
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 2 Output 12V -12V 85 ~ 264 VAC Input
機箱式電源 50W 12V 2.1-2.7A AC-DC Power Supply
型號:
PBW50F-12-VN
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Size / Dimension
4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Type
Enclosed
Operating Temperature
-10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial)
Approval Agency
CE, cURus, TUV
Efficiency
83%
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Isolation
3 kV
Voltage - Output 6
Current - Output 1
2.1 A
Current - Output 2
2.7 A