首頁 > Cosel代理商 > NAC-30-332-D
影像僅供參考,以產品規格為準
NAC-30-332-D
型號描述:
功率線濾波器 AC 1-250 / DC250 30A 0.38mA/ 0.75mA max
型號:
NAC-30-332-D
品牌:
Cosel
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Inductance
Filter Type
Single Phase
Mounting Type
DIN Rail
Configuration
Single Stage
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Termination Style
Terminal Block
Applications
General Purpose
Approval Agency
cURus, VDE
Voltage - Rated DC
250V
Voltage - Rated AC
250V
Frequency - Operating
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
250 V
Current
30 A