PSU13035A
型號描述:
CAP ALUM 130UF 250V QC CHAS MT
型號:
PSU13035A
品牌:
Cornell Dubilier Knowles
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
130µF
Tolerance
0%, +20%
Voltage - Rated
250 V
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
Dielectric Material
Lifetime @ Temp.
Operating Temperature
-40°C ~ 65°C
Polarization
Bi-Polar
Applications
Motor Start
Lead Spacing
Size / Dimension
1.813" Dia (46.05mm)
Height - Seated (Max)
3.435" (87.25mm)